Зіграйте та дізнайтеся як працюють фейки
Телефон:
Соц. мережі:
-->
  • захід завершено

FakeX вечірка: настолки, кіно, критичне мислення

Дата: 05.09.2021
Вхід: Вільний (за реєстрацією)
Реєстрацію завершено

Напередодні конференції Fake X ми хочемо почати знайомитися з вами оффлайн. Тому запрошуємо погратися в настільні ігри та подивитися кіно у затишний Plan B Dvir. Ми це любимо і так проводимо свій вільний час. Тож долучайтеся.

Тематика, звичайно, наша – критичне мислення. Але це не значить, що буде нудно. 

Навпаки, о 16:00, коли ви зайдете у двір, ми розпочнемо з настільних ігор. Обирайте будь-яку, яка вам до смаку в цю секунду – а потім переходьте за інший стіл. Можете приходити командою, а можете спробувати увірватися із незнайомцями – так навіть більш інтригуюче. Ігор буде багато, ось деякі з них:

– Критикотики

– Spyfall

– Детектив клуб

– Декодер

– Hanabi

– Scotland Yard

– Quoridor + Quarto + Squadro

– Kolejka

Приблизно о 17:00 відчиняється наш “закритий клуб” – гра у Secret Hitler. Ця “Мафія-подібна” гра доволі масштабна, а гравці будуть близько години розрулювати передвоєнну німецьку політику. У грі має приймати участь 10-12 осіб. Тому якщо ви хочете перемогти нацизм за одним окремо взятим столом – зареєструйтеся на гру. 

Для реєстрації в “закритий клуб” гравців у Secret Hitler натискайте відповідну позначку у реєстраційній формі, аби ми знали, скільки разів ми будемо грати. 

Ігрові зони для нас організовують чудові люди з Pakufuda. Тому не слід боятися, що ви не знаєте правил якої-небудь гри – ігротехніки Pakufuda зроблять все, щоб вам було зрозуміло, комфортно, цікаво та весело.

А коли у затишному дворі почне темніти – ми включимо гірлянди та запросимо вас подивитися важливий фільм на тему маніпуляцій нашою свідомістю. Це фільм “Соціальна дилема”. В цьому фільмі колишні співробітники Google, Facebook, Instagram бідкаються, що вони створили монстрів.

До зустрічі 5 вересня!

Дякуємо за інтерес до гри. Гра знаходиться в стадії розробки
Ми скоро запустимо її, і ви зможете перевірити свій навик розпізнання правди і фейк.