Зіграйте та дізнайтеся як працюють фейки
Телефон:
Соц. мережі:
-->

Засновники та засновниці проєкту Fake X

МИ

Fake X – багатокомпонентний проєкт, що протидіє фейкам та дезінформації. Наша багатоплановість та мультифункціональність є крутим інструментом для доступного пояснення, що ж таке фейки та дезінформація, і як з ними боротися?

З того часу, як у світі винайшли Інтернет, захиститися від фейків стало складніше, ніж будь-коли. Та ми не втрачаємо надію і сподіваємося, що індивідуальний захист інформаційного простору – це все ж таки цілком можлива і досяжна штука. Наша мета – безпечне інформаційне середовище, поширення практик критичного мислення та інформаційної гігієни за допомогою креативних інструментів, створення у Харкові комунікаційних майданчиків, які поширюють наративи, спрямовані на протидію дезінформації. Ми хочемо спонукати лідерів думок ставати для своєї аудиторії «фільтрами» достовірної та перевіреної інформації.

Чому ми це робимо?
МИ НЕ ХОЧЕМО СИДІТИ СКЛАВШИ РУКИ ТА ДИВИТИСЬ, ЯК СВІТ ПОГЛИНАЄ ІНФОРМАЦІЙНА КАТАСТРОФА
МИ ЛЮБИМО ПРАВДУ І ПРОЗОРІСТЬ
МИ ХОЧЕМО ОБ'ЄДНУВАТИСЯ З ТИМИ, ХТО МАЄ СХОЖИЙ СВІТОГЛЯД
МИ ПРАГНЕМО ПОШИРЮВАТИ КОРИСНИЙ КОНТЕНТ, ЯКИЙ РОЗВИВАЄ КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ
Поширені запитання
Як потрапити на Конференцію?
Заповнити реєстраційну форму, зібрати компанію веселих друзів (які теж заповнять форму) та приходити 12 вересня о 14:00 в ККЗ “Україна”. Чекаємо на вас!
Борців з фейками багато, чим ви відрізняєтеся від інших?
Ми вважаємо, що створюючи добру справу не потрібно змагатись з іншими добродіями, краще з ними об’єднуватись!
Хто такий Кот-Фейкомьот?
Кот-Фейкомьот Шарік - антагоністичний персонаж нашого проєкту, уособлення конспірології, дезінформації, фейків та іншого інформаційного сміття. Всі ці блохи - демонстрація інофрмаційної антисанітарії навколо нас.
Чому саме кіт?
Бо всі люблять котиків!
Як стати партнером проєкту?
Якщо ви так само хочете боротися з фейками, як і ми, то завжди очікуємо наших однодумців з пропозиціями тут - hellofakex@gmail.com. Влаштуємо брейншторм та дамо опір фейкам!
Чи можна виграти/придбати мерч проєкту?
Слідкуйте за нашими сторінками у соцмережах і матимете змогу виграти наш антифейковий мерч, та ще антифейковішим він буде у колаборації з нашими партнерами! Так-так, буде й таке, пильнуйте!
Дякуємо за інтерес до гри. Гра знаходиться в стадії розробки
Ми скоро запустимо її, і ви зможете перевірити свій навик розпізнання правди і фейк.